Zpět na všechny Reference

Vyhráli jsme nad znečištěnými kuchyňskými odtahy pomocí JettyRobot!

Čištění mastnoty v kuchyňských potrubích je velmi náročná práce. Kuchyňský tuk je velmi odolný, lepkavý a těžko odstranitelný.‍Přinášíme vám ...

Obor:
Ventilace a vzduchotechnika
Země:
Norsko

3.4.2020

Čištění mastnoty v kuchyňských potrubích je velmi náročná práce. Kuchyňský tuk je velmi odolný, lepkavý a těžko odstranitelný.

Přinášíme vám dokonalé řešení pro čištění kuchyňských potrubí. Po letech neustálé práce a vývoje jsme přenesli kombinaci JettyRobot a tryskání suchým ledem na novou úroveň v oblasti čištění kuchyňských nečistot. Nyní můžeme dosáhnout výsledků jako nikdy předtím.

Podívejte se na JettyRobot v akci a jeho úžasné výsledky!

Nevyčištěná kuchyňská potrubí představují velké bezpečnostní a hygienické riziko. Pojišťovny mohou odmítnout uhradit škody způsobené nevyčištěnými kuchyňskými odtahy.

Přestaňte používat neúčinné kartáče nebo chemická rozpouštědla a pěny, které mohou ze systému unikat a případně je zlikvidovat. Čištění suchým ledem je efektivní a ekologické čisticí řešení pro úspěšné podnikání.

Překonejte své konkurenty a použijte robotickou čisticí technologii 21. století JettyRobot a tryskání suchým ledem, vypořádejte se s mastnotou v kuchyňském potrubí snadno a rychle.

Hlavní výhody robotického čištění suchým ledem

Odstraní bezpečnostní rizika pro vaše zaměstnance – JettyRobot ovládáme z bezpečného místa mimo potrubí a od lidí se nevyžaduje vstup do stísněných prostor.

JettyRobot pracujte na dlouhé vzdálenosti, bezpečně a efektivně – ušetřete čas a peníze tím, že nebudete muset demontovat a znovu instalovat vaše vzduchotechnické potrubí.

Máte podobný problém? Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme. Společně najdeme řešení na míru vaší průmyslové výroby.

Další podobné články

Pomáháme dodržovat hygienické limity při zpracování odpadu a snižujeme provozní náklady

Při zpracování odpadu je jedním z největších problémů prašnost.

Průmysl:
Průmyslová výroba
Země:
Německo
Přečíst celé ...
Obnova nátěru v přivaděči vodní elektrárny

JettyRobot úspěšně dokončil pilotní projekt přípravy na obnovu nátěru přivaděče ve vodní elektrárně Dlouhé stráně. Úkolem bylo odstranit starý nátěr..

Průmysl:
Výroba elektrické energie
Země:
Česká republika
Přečíst celé ...
Úspěšné čištění HVAC potrubí po požáru v Linköping Švédsko

Zákazník požadoval čištění HVAC potrubí ve čtyřpatrové kancelářské budově, která byla poškozena požárem.

Průmysl:
Ventilace a vzduchotechnika
Země:
Švédsko
Přečíst celé ...
Čištění potrubí plynové kompresorové stanice pro Petroleum Development v Ománu

Další projekt úspěšně dokončen! Tentokrát v Sultanátu Omán!‍Náš tým odborníků prokázal své schopnosti absolvováním všech požadovaných bezpečnostních..

Průmysl:
Ropa a plyn
Země:
Omán
Přečíst celé ...

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

Naši specialisté se vám obratem ozvou.

Děkujeme! Vaši zprávu jsme obdrželi!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.