Mám zájem

A nebo mrkněte na virtuální DEMO

Speciální řešení

Nevyhovují vám parametry standardních robotů JettyRobot? Potřebujete speciální nástroj, integraci do výroby nebo automatizaci výrobního procesu s JettyRobot? Máte požadavky na větší vzdálenost obsloužení robotem? Požadujete práci pod vodou? Navrhneme pro vás speciální řešení. Třeba s dojezdem 1 500 m a prací až 60 m pod hladinou vody.

Speciální nástroje

JettyRobot je univerzální robot pro práci v trubkách. Může být osazen nejen nástroji ze standardní nabídky, ale také speciálními nástroji vyrobenými pro potřeby zákazníka. Jedním ze speciálních nástrojů je pneumatická škrabka.

Pneumatická škrabka

  • Navržena pro mechanické čištění vybraných sekcí potrubí.
  • Odstraní vrstvu maziva pomocí speciálního břitu.
  • K dispozici jsou pružné břity lišící se úhly, velikostí a stupněm ostrosti.
  • Variabilní pro různé průměry potrubí

Vyžaduje práce ve vašem potrubí speciální nástroj? Kontaktujte nás a společně nalezneme optimální řešení.

Integrace a automatizace výrobního procesu

Potřebujete provádět nějakou výrobní operaci uvnitř vašich výrobků v průběhu výrobního procesu? Měníte svůj výrobní proces v souladu s požadavky Průmysl 4.0? Chcete ulehčit práci svým pracovníkům? Potřebuje zvýšit spolehlivost operace?

Nabízíme dodávku zakázkových řešení založených na technologii JettyRobot. Využijete naše dlouholeté zkušenosti z práce v potrubí ve vašem provozu.

Jak může vypadat integrace do výrobního procesu?

Robotická čisticí stanice

  • Zákazník vyrábí trubky s přírubou v délkách od 0,5 m až do 6 m a o průměrech od 300 mm do 580 mm. Na konci výrobního procesu se musí trubky vyčistit od prachu a dalších usazenin a průběh čištění zaznamenat.

Řešení JettyRobot

Dodávka samostatně stojící čisticí stanice. Jádrem stanice je JettyRobot S a jeho ověřená technologie. Stanice je navržena pro uvedený rozsah potrubí. Při návrhu bylo nutné respektovat požadavek na její snadné přemístění v rámci výrobní haly.

Zákazník je s dodaným řešením velice spokojen a dnes si svou výrobu už bez něj nedokáže představit. Navíc na základě zkušenosti uvažuje o nákupu dalších stanic pro svůj výrobní závod a sesterské výrobní závody ve světě.

Hledáte řešení pro váš výrobní proces? Kontaktujte nás a společně najdeme optimální řešení.

Váháte? Tohle vám pomůže

Aneb často kladené otázky, které vám pomohou v rozhodování

Jak zvýšíte bezpečnost Vašich pracovníků?

Do potrubí posílejte roboty JettyRobot místo lidí.

Jak snížíte náklady na inspekci, čištění a provoz potrubí?

Při nasazení JettyRobot nemusíte demontovat potrubí a můžete lépe pánovat a využít pravidelné odstávky. Zjistíte snáze, jak je na tom vaše potrubí, rychleji pojedete opět na plný výkon a ušetříte náklady za výměnu potrubí.

Nevíte, jak vyřešit svůj problém v potrubí?

Náš vývojový tým JettyRobot neustále pracuje na vylepšení a návrhu nových technologií. Vymyslíme individuální řešení i pro váš provoz.

Potřebujete automatizovat operace ve výrobě?

Navrhujeme speciální řešení, integrujeme technologie JettyRobot do výrobních procesů, automatizujeme výrobní procesy.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

Naši specialisté se vám obratem ozvou.

Děkujeme! Vaši zprávu jsme obdrželi!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.