Mám zájem

A nebo mrkněte na virtuální DEMO

Ventilace a vzduchotechnika

Ventilace a vzduchotechnika jsou dnes běžnou součástí technického vybavení budov. Z počátku bylo důvodem zajištění vhodných podmínek pro lidi v budově z důvodu klimatických podmínek v dané lokalitě, nebo pro zajištění podmínek pro technologické procesy. V souvislosti s trendem snižování energetické náročnosti budov a směřování k jejich energetické neutralitě hraje ventilace a vzduchotechnika jednu z klíčových rolí na této cestě.

Pravidelná kontrola a údržba ventilačních a vzduchotechnických systémů se stává kritickou součástí zajištění provozu moderních budov jak s ohledem na jejich energetickou bilanci, tak zejména s ohledem na zajištění zdravého prostředí pro lidi, kteří v budovách pracují, bydlí nebo se baví.

S využitím technologie JettyRobot je možné provádět inspekce potrubí a na jejich základě řízeně plánovat včasnou údržbu dle skutečného stavu. JettyRobot je možné rovněž osadit technologiemi pro čištění potrubí a případně dalšími speciálními technologiemi dle potřeb zákazníků.

Nenašli jste, co potřebujete? Nevadí. Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme. Společně najdeme řešení na míru vaší průmyslové výroby.

Alt Alt Alt

Typické aplikace v oblasti ventilace a vzduchotechniky

  • Vizuální inspekce potrubí.
  • Čištění potrubí od prachové úsady.
  • Čištění potrubí od mikrobiologického znečištění.
  • Dezinfekce potrubí.
  • Čištění odtahů z restaurací a kuchyní.
  • Řešení problému nemocných budov (Sick Building Syndrome).

Nenašli jste, co potřebujete? Nevadí. Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme. Společně najdeme řešení na míru vaší průmyslové výroby.

Podívejte se na úspěšné realizace

Váháte? Tohle vám pomůže

Často kladené otázky, které vám pomohou v rozhodování.

Jak zvýšíte bezpečnost Vašich pracovníků?

Do potrubí posílejte roboty JettyRobot místo lidí.

Jak snížíte náklady na inspekci, čištění a provoz potrubí?

Při nasazení JettyRobot nemusíte demontovat potrubí a můžete lépe plánovat a využít pravidelné odstávky. Zjistíte snáze, jak je na tom vaše potrubí, rychleji pojedete opět na plný výkon a ušetříte náklady za výměnu potrubí.

Nevíte, jak vyřešit svůj problém v potrubí?

Náš vývojový tým JettyRobot neustále pracuje na vylepšení a návrhu nových technologií. Vymyslíme individuální řešení i pro váš provoz.

Potřebujete automatizovat operace ve výrobě?

Navrhujeme speciální řešení, integrujeme technologie JettyRobot do výrobních procesů, automatizujeme výrobní procesy.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

Naši specialisté se vám obratem ozvou.

Děkujeme! Vaši zprávu jsme obdrželi!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.