Mám zájem

A nebo mrkněte na virtuální DEMO

Ochranné nátěry

Ochranné nátěry vnitřních povrchů potrubí jsou běžné v řadě průmyslových odvětví. Účel ochranných nátěrů je různý od běžné ochrany před korozí přes snížení koeficientu tření až po zamezení pronikání atomů přenášeného média do struktury materiálu potrubí. Ve významné části se setkáváme s aplikací ochranných nátěrů především na ocelová a litinová potrubí.

Ochranné nátěry potrubí se nanáší jak před uvedením do provozu, tak v průběhu životnosti potrubí. Demontáž potrubí je v takových případech velmi složitá nebo téměř nemožná (potrubí svařovaná, potrubí uložená v zemi,…). Zcela samostatnou oblastí je pak ošetření vnitřního povrchu svarů na nových potrubích.

JettyRobot je ideální nástroj pro nasazení v oblasti nanášení nátěrů v potrubí. V závislosti na typu ochranného nátěru je možné použít přídavný nástroj pro nanášení jednosložkových, nebo dvousložkových materiálů. Vždy samozřejmě v kombinaci s pumpou určenou pro zvolený typ nátěru.

Manévrovací schopnosti JettyRobot umožňují pracovat i v ohybech a vertikálách. Navíc dosah robota umožňuje snížit významným způsobem objem prací a související finanční náročnost pro získání přístupu do potrubí. Úspory spočívají především ve snížení počtu míst, kde je nutné potrubí rozpojit, a ve snížení objemu případných výkopových prací.

Nenašli jste, co potřebujete? Nevadí. Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme. Společně najdeme řešení na míru vaší průmyslové výroby.

Typické aplikace v oblasti ochranných nátěrů vnitřních povrchů potrubí

  • Ochrana vnitřního povrchu proti korozi nebo opotřebení.
  • Zlepšení vlastností vnitřního povrchu potrubí (např. snížení tření).
  • Protipožárních ochrana.
  • Bariéra mezi materiálem potrubí a přepravovaným médiem (např. pitná voda, zamezení pronikání atomů vodíku do struktury materiálu potrubí, …)
  • Ošetření vnitřního povrchu svarů.

Nenašli jste, co potřebujete? Nevadí. Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme. Společně najdeme řešení na míru vaší průmyslové výroby.

Aplikace více vrstev nátěrů

Aplikace materiálu typu polyurea

Nenašli jste, co potřebujete? Nevadí. Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme. Společně najdeme řešení na míru vaší průmyslové výroby.

Podívejte se na úspěšné realizace

Váháte? Tohle vám pomůže

Často kladené otázky, které vám pomohou v rozhodování.

Jak zvýšíte bezpečnost Vašich pracovníků?

Do potrubí posílejte roboty JettyRobot místo lidí.

Jak snížíte náklady na inspekci, čištění a provoz potrubí?

Při nasazení JettyRobot nemusíte demontovat potrubí a můžete lépe plánovat a využít pravidelné odstávky. Zjistíte snáze, jak je na tom vaše potrubí, rychleji pojedete opět na plný výkon a ušetříte náklady za výměnu potrubí.

Nevíte, jak vyřešit svůj problém v potrubí?

Náš vývojový tým JettyRobot neustále pracuje na vylepšení a návrhu nových technologií. Vymyslíme individuální řešení i pro váš provoz.

Potřebujete automatizovat operace ve výrobě?

Navrhujeme speciální řešení, integrujeme technologie JettyRobot do výrobních procesů, automatizujeme výrobní procesy.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

Naši specialisté se vám obratem ozvou.

Děkujeme! Vaši zprávu jsme obdrželi!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.