Mám zájem

A nebo mrkněte na virtuální DEMO

Potravinářství a výroba nápojů

V potravinářských provozech a průmyslu se kladou vysoké nároky na čistotu veškerého prostředí. Všechna potrubí na přepravu potravin a nápojů musí splňovat přísné hygienické podmínky. Při změnách výrobních receptur je nutné dokonalé čištění potrubí, aby nedošlo ke kontaminaci potravin.

Pod oblast potravinářství a výroby nápojů spadá i výroba obalů na potraviny a nápoje (např. výroba plechovek na potraviny a nápoje).

Jaké problémy řeší zákazníci nejčastěji

Výrobní technologie s odtahem vzduchu – vzduch proudící potrubím odnáší částice nečistot do výstupních filtrů, do technologie RTO apod. Částice nečistot se v potrubí usazují a znečištěné potrubí způsobuje problémy ve výrobním procesu.

Výrobní technologie s přívodem čistého vzduchu z venkovního prostředí – vzduch obsahuje částice prachu, které se v potrubí usazují a časem mohou začít způsobovat problémy ve výrobním procesu.

Čištění potrubí pro dopravu jednotlivých složek výrobků – nejčastěji se jedná o pneumatickou dopravu. Mezi změnami výrobních receptur je třeba provést účinné, rychlé a hygienické pročištění dopravní trasy, aby nedošlo ke křížové kontaminaci produktů.

Řešíte jiný problém? Nevadí, vyplňte náš kontaktní formulář a my připravíme řešení na míru vašich potřeb.

Potřeby zákazníků z potravinářského průmyslu

  • Výrobní proces vyžaduje čištění dopravních potrubí při změně receptury, aby nedošlo ke křížovému znečištění výrobků.
  • Výrobní technologie nefunguje správně, protože je zanesený odtah vzduchu z technologie nebo přívod vzduchu k technologii.
  • Požární dozor požaduje zajištění požární bezpečnosti a součástí opatření je také vyčištění odtahu z technologie a/nebo vzduchotechniky.
  • Oddělení kvality požaduje zavedení vysokých standardů ve výrobě, aby bylo možné zajistit a deklarovat kvalitu zákazníkům. Součástí celého procesu je typicky zavedení pravidelného čištění odtahů a přívodů vzduchu ve výrobě.
  • Stávající postupy čištění přestaly vyhovovat z nejrůznějších důvodů – změna legislativy, zvýšení požadavků na kvalitu, atd.
  • Výroba požaduje čištění části technologie bez odstávky celého systému, nebo potřebuje zkrátit odstávky vyhrazené pro údržbu.

Řešíte jiný problém? Nevadí, vyplňte náš kontaktní formulář a my připravíme řešení na míru vašich potřeb.

Jak probíhá spolupráce s JettyRobot

  • Zajistíme úvodní inspekci potrubí buď vizuální inspekcí nebo jinými metodami.
  • Navrhneme nejúčinnější metodu čištění. V potravinářské výrobě obvykle volíme některou z neabrazivních metod čištění: suchý led, kartáče, tlakový vzduch, jiné metody na vyžádání
  • Realizace čištění v termínu a rozsahu odsouhlasené zákazníkem.
  • Předáváme zákazníkům protokol o provedeném čištění.

Potřebujete podrobnější informace nebo vyžadujete jinou metodu čištění? Vyplňte náš kontaktní formulář a my připravíme řešení na míru vašich potřeb.

Kde všude JettyRobot pracuje v potrubí?

Chcete získat lepší představu o práci JettyRobot? Prohlédněte si naše úspěšné realizace.

Váháte? Tohle vám pomůže

Často kladené otázky, které vám pomohou v rozhodování.

Jak zvýšíte bezpečnost Vašich pracovníků?

Do potrubí posílejte roboty JettyRobot místo lidí.

Jak snížíte náklady na inspekci, čištění a provoz potrubí?

Při nasazení JettyRobot nemusíte demontovat potrubí a můžete lépe plánovat a využít pravidelné odstávky. Zjistíte snáze, jak je na tom vaše potrubí, rychleji pojedete opět na plný výkon a ušetříte náklady za výměnu potrubí.

Nevíte, jak vyřešit svůj problém v potrubí?

Náš vývojový tým JettyRobot neustále pracuje na vylepšení a návrhu nových technologií. Vymyslíme individuální řešení i pro váš provoz.

Potřebujete automatizovat operace ve výrobě?

Navrhujeme speciální řešení, integrujeme technologie JettyRobot do výrobních procesů, automatizujeme výrobní procesy.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

Naši specialisté se vám obratem ozvou.

Děkujeme! Vaši zprávu jsme obdrželi!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.