Mám zájem

A nebo mrkněte na virtuální DEMO

Těžební průmysl

Při těžbě nerostných surovin se pro efektivní přepravu při jejich zpracování používají potrubí, ve kterém se suroviny dopravují proudem vody.

Potrubí jsou opatřena vnitřní vložkou zabraňující abrazivnímu opotřebení vlastního potrubí. V případě poškození vložky může dojít k jejímu uvolnění a následnému zneprůchodnění potrubí. V případě nekontrolovaného opotřebení výstelky může dojít k postupnému poškození vlastního potrubí, následné havárii a odstávce. Odstávky v tomto průmyslu znamenají vysoké ekonomické ztráty pro důlní společnosti.

Jaké problémy řeší zákazníci nejčastěji

Systém preventivní údržby a minimalizace odstávek – při vhodně nastaveném systému preventivní údržby je možné předcházet nečekaným odstávkám. S využitím technologie JettyRobot můžete provádět inspekce potrubí a na jejich základě řízeně plánovat včasnou údržbu dle skutečného stavu a opotřebení potrubí.

Inspekce a kontrola potrubí – s využitím technologie JettyRobot je možné provádět inspekce potrubí a na jejich základě řízeně plánovat včasnou údržbu dle skutečného stavu a opotřebení. Nejnovější typ JettyRobot s dosahem až 1 500 m významně snižuje nároky na počet rozpojení potrubí a zefektivňuje rychlost provádění inspekce.

Doprava technologií do potrubí – JettyRobot je možné osadit technologiemi, které umožní opravy poškozené výstelky přímo na místě.

Řešíte jiný problém? Nevadí, vyplňte náš kontaktní formulář a my připravíme řešení na míru vašich potřeb.

Potřeby zákazníků z těžebního průmyslu

V náročném prostředí průmyslu těžby zákazníci především potřebují:

  • Zjistit skutečný stav výstelky uvnitř potrubí.
  • Obnovit výstelku v potrubí.

Řešíte jiný problém? Nevadí, vyplňte náš kontaktní formulář a my připravíme řešení na míru vašich potřeb.

Jak probíhá spolupráce s JettyRobot

  • Naplánujeme s vámi inspekci a detailní pracovní postup.
  • Prvním krokem před inspekcí je vyčištění potrubí. Pro čištění se většinou používá tlaková voda.
  • Provedeme inspekcí potrubí, využíváme většinou tyto metody: vizuální inspekce, měření zbytkové tloušťky výstelky, jiné metody na vyžádání
  • Na závěr zákazník obdrží protokol o provedené inspekci.
  • Na základě výsledků inspekce je možné naplánovat opravu poškozených míst. Pro odstranění poškozené výstelky a přípravu povrchu po novou výstelku se obvykle používají následující metody: tryskání vysokotlakou vodou, abrazivní tryskání, jiné metody na vyžádání

Potřebujete podrobnější informace nebo vyžadujete jinou metodu čištění? Vyplňte náš kontaktní formulář a my připravíme řešení na míru vašich potřeb.

Váháte? Tohle vám pomůže

Často kladené otázky, které vám pomohou v rozhodování.

Jak zvýšíte bezpečnost Vašich pracovníků?

Do potrubí posílejte roboty JettyRobot místo lidí.

Jak snížíte náklady na inspekci, čištění a provoz potrubí?

Při nasazení JettyRobot nemusíte demontovat potrubí a můžete lépe plánovat a využít pravidelné odstávky. Zjistíte snáze, jak je na tom vaše potrubí, rychleji pojedete opět na plný výkon a ušetříte náklady za výměnu potrubí.

Nevíte, jak vyřešit svůj problém v potrubí?

Náš vývojový tým JettyRobot neustále pracuje na vylepšení a návrhu nových technologií. Vymyslíme individuální řešení i pro váš provoz.

Potřebujete automatizovat operace ve výrobě?

Navrhujeme speciální řešení, integrujeme technologie JettyRobot do výrobních procesů, automatizujeme výrobní procesy.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

Naši specialisté se vám obratem ozvou.

Děkujeme! Vaši zprávu jsme obdrželi!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.