Zpět na všechny Reference

Dezinfikujeme vzduchotechniku a potrubí pomocí JettyRobot!

Přísná covidová opatření měla dopad na provoz prakticky ve všech oblastech průmyslu a ekonomiky. V reakci na omezení a přísnější požadavky na ...

Obor:
Ventilace a vzduchotechnika
Země:
Česká republika

10.4.2020

Přísná covidová opatření měla dopad na provoz prakticky ve všech oblastech průmyslu a ekonomiky. V reakci na omezení a přísnější požadavky na celkovou čistotu pracoviště vyvinul tým JettyRobot pro své roboty příslušenství, které umožňuje postřik všech druhů potrubí a potrubí dezinfekčním prostředkem. V kombinaci s jinými způsoby čištění snižujeme riziko šíření infekce ventilací.

Jak vypadá dezinfekce v praxi se podívejte v našem videu

Cílem dezinfekce potrubí pomocí postřiku dezinfekcí je okamžité odstranění virů a bakterií z povrchu, nejen potrubí HVAC.

Výhodou této aplikace je její rychlost, jednoduchá logistika a všestrannost. JettyRobot nastříká dezinfekční prostředek kontrolovaným způsobem a rovnoměrně ho nanáší na povrch potrubí po celé jeho délce.

Během aplikace se nečistoty v potrubí nečistí, proto se doporučuje kombinovat postřik dezinfekcí s jinou metodou čištění, kterou JettyRobot obvykle nabízí.

Například tryskání suchým ledem (ukázkové video zde), které nejenže odstraní zbytky kontaminantů z povrchu potrubí, ale také se zbaví většiny mikroorganismů a bakterií. Zpráva Food Standard Agency věnovaná čištění suchým ledem je k dispozici na stránkách Cold Jet.

Pokud je váš provoz omezen nebo uzavřen kvůli zpřísněným preventivním opatřením, můžete tento čas využít efektivněji a dohnat to, na co při normálním provozu nemáte čas ani prostor.

JettyRobot umožňuje čištění a dezinfekci ventilace a mnoha dalších druhů potrubí, aniž byste museli omezovat provoz nebo odstavení výroby. Zajistěte, aby vaši zaměstnanci měli čisté pracovní prostředí a hladký a bezpečný provoz, který nebude v budoucnu ohrožen, například rizikem požáru z nahromaděných nečistot v průmyslových potrubích. Připravte své podnikání na plný provoz bez nucených prostojů!

Máte podobný problém? Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme. Společně najdeme řešení na míru vaší průmyslové výroby.

Další podobné články

Pomáháme dodržovat hygienické limity při zpracování odpadu a snižujeme provozní náklady

Při zpracování odpadu je jedním z největších problémů prašnost.

Průmysl:
Průmyslová výroba
Země:
Německo
Přečíst celé ...
Obnova nátěru v přivaděči vodní elektrárny

JettyRobot úspěšně dokončil pilotní projekt přípravy na obnovu nátěru přivaděče ve vodní elektrárně Dlouhé stráně. Úkolem bylo odstranit starý nátěr..

Průmysl:
Výroba elektrické energie
Země:
Česká republika
Přečíst celé ...
Úspěšné čištění HVAC potrubí po požáru v Linköping Švédsko

Zákazník požadoval čištění HVAC potrubí ve čtyřpatrové kancelářské budově, která byla poškozena požárem.

Průmysl:
Ventilace a vzduchotechnika
Země:
Švédsko
Přečíst celé ...
Čištění potrubí plynové kompresorové stanice pro Petroleum Development v Ománu

Další projekt úspěšně dokončen! Tentokrát v Sultanátu Omán!‍Náš tým odborníků prokázal své schopnosti absolvováním všech požadovaných bezpečnostních..

Průmysl:
Ropa a plyn
Země:
Omán
Přečíst celé ...

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

Naši specialisté se vám obratem ozvou.

Děkujeme! Vaši zprávu jsme obdrželi!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.